کارخانه تولیدی آریاشیک

کارخانه تولیدی آریاشیک با تکیه بر نزدیک به سه دهه تجربه و بهره ‏گیری از فناوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص و با درنظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت زیبایی، در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی ،بهداشتی و عطریات فعالیت می‏نماید. این کارخانه محصولات خود را در سطح ملی و جهانی به منظور تأمین بخشی از نیازهای جامعه و با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی عرضه می‏ نماید. کیفیت بالای محصولات ، رفع نیاز و دغدغه های مصرف کننده ، احترام به مشتریان و همگامی با آخرین تکنولوژی روز دنیا همواره از اهم اولویت های موسسین این مجموعه به حساب می آید.

امکانات آریاشیک

کارخانه آریا شیک در شهرک صنعتی طولا در جزیره قشم واقع شده است. مساحت کارخانه بالغ بر 20,000 متر مربع شامل سالن های تولید، انبار محصول، انبار ملزومات و مواد اولیه، آزمایشگاه، سوئیت های مجهز برای استراحت، فضاهای اداری و رستوران، تاسیسات آبرسانی و تغذیه آب، و فضای سبز و درختکاری می باشد. سالن شماره 1 تولید شامل 15 خط پیوسته و سالن شماره 2 تولید شامل 2 خط پیوسته و کاملا مستقل به منظور تولید انواع محصولات آرایشی ،بهداشتی می باشد و فضای کافی نیز برای طرح های توسعه آینده در نظر گرفته شده است.

ماشین آلات

 این شرکت مجهز به مدرن ترین ماشین آلات از شرکت های مطرح اروپایی است که با بهره گیری از سیستم های جدید به طور میانگین هر روز حدود 100هزار قلم انواع محصولات آرایشی ،بهداشتی و عطریات را با بهترین کیفیت تولید می نماید.

 شرکت تولیدی آریاشیک علاوه بر تامین نیازهای داخلی و ارسال محصولات متنوع  به استانها و شهرستان های مختلف کشور پهناور ایران، درعرصه جهانی نیز نامی شناخته شده به شمار می رود. در این مسیر کارخانه تولیدی آریاشیک به استعانت از حضرت حق به پشتوانه اعتماد مصرف کنندگان گام های جدیدی را برای توسعه محصولات برخواهد داشت، که امید است مورد قبول بزرگترین حامیان که همان مصرف کنندگان محصولات هستند قرار گیرد