تاریخچه

مجموعه آریاشیک ، پیشرو در توزیع محصولات آرایشی ، بهداشتی و عطری می باشد که در سال 2016 با به مالکیت درآوردن دو کمپانی مهان قشم و فرکیش بوجود آمد.تجربه پر بار در زمینه بازار ایران ، با داشتن مدیرانی با تجربه کاری بیش از 25 سال و تیم حرفه ای ، بهره گیری از دانش و تجارب کمپانی های بین المللی،  شهرت و خوش نامی را به عنوان شریک و همراه برند های بزرگ در کشور ایران از جمله دستاورد های این شرکت میباشند که در سال 2016 اتفاق افتاد.

به منظور ارائه خدمات بهتر و اعتلای هر چه بیشتر اقتصاد و داشتن سهم بیشتری از بازار داخلی،  از سال 2017 کوشیده با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز جهان و به کار بردن مواد اولیه مرغوب و با کیفیت زمینه تولید ملی و خلق بهترین محصولات عطری، بهداشتی و آرایشی در کارخانه متعلق به این مجموعه در جزیره آزاد قشم فراهم گردید.

امید است که با پشت سر گذاشتن مراحل قانونی و اخذ مجوز های لازم در بخش صادرات نیز یکه تاز بوده و محصولات تولید داخلی را به مشتریان و مشتاقان در کشور های حوزه خلیج و اروپا معرفی نماییم.

فروشگاه ها

به منظور بهینه سازی عملکرد تیم فروشگاهها و سیاست در تفکیک نیروهای کاری جهت تمرکز در کار و با هدف ارتقاء دانش تیم در قسمت خرده فروشی در سال 2016 فروشگاه هایی در این راستا تاسیس شده است.

ماموریت و چشم انداز

معرفی بازار ایران و ظرفیت های موجود به شرکت های بین المللی ، گسترش تجارت و صادرات به کشور های همسایه ، بهره گیری از تیم حرفه ای و با تجربه جهت عملکرد بهتر و ارایه خدمات مطلوب به مشتریان ، به کارگیری استانداردهای به روز و سطح بالا در حوزه های تولید ، توزیع و فروش محصولات و همچنین تلاش جهت رسیدن به جایگاه شماره ۱ و قدرتمندترین شرکت تولید و توزیع و صادرکننده محصولات آرایشی و بهداشتی طی ۲ سال آینده.

تعهد اجتماعی

سرمایه گذاری های آگاهانه

سیاست های شرکتی که از نظر اخلاقی و اجتماعی به نفع جامعه هست.

پروژه های خیریه و جمع آوری کمک برای اقشار کم درآمد

شرکت در تجارت عادلانه

به کار گیری استاندارد های به روز دنیا در تولید